11.07.2019, 18:12

Кім Чен Ин офіційно став главою держави

У конституцію Північної Кореї внесли поправки, згідно з якими голова Держради визнається офіційним главою держави.

Голова Національної ради КНДР Кім Чен Ин офіційно став главою держави після внесення поправок до конституції країни. Про це в четвер, 11 липня, повідомляє Кореспондент з посиланням на агентство Yonhap.

Раніше номінальним главою держави вважався голова президії Верховного народного зібрання КНДР, хоча в дійсності лідером держави був Кім Чен Ин.

Згідно 100 статті оновленої Конституції, "голова Державної ради КНДР є її верховним лідером, котрий представляє державу".

Раніше репрезентативні функції були формально покладено на голови президії Верховного народного зібрання КНДР. Посаду зараз займає Цой Рен Хе, який змінив на цій посаді Кім Ен Нама на першій сесії ВНС 14 скликання в квітні.

Припущення про можливі майбутні зміни в конституції країни з'явилися після виборів в ВНС 10 березня, оскільки в списку 687 обраних депутатів ВНС не виявилося Кім Чен Ина. 12 квітня була проведена перша парламентська сесія 14 скликання, де Кім Чен Ин був переобраний головою Держради КНДР. Глава Державної ради КНДР обирається ВНС. Термін його повноважень збігається з терміном повноважень поточного складу парламенту (п'ять років).

Раніше Трамп відзначив хороший зовнішній вигляд Кім Чен Ина і повідомив про відновлення переговорів між країнами на робочому рівні.

Нагадаємо, в травні повідомлялося, що в КНДР стратили дипломатів після саміту в Ханої.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Нацполіція опублікувала відео затримання мінера моста у Києві

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  У Львові потрібно скоротити апарат міськради, а не кількість депутатів

  Мирослав Дністрянський

  На цей час зустріч на найвищому рівні між Україною та Росією не потрібна і ось чому

  Андрій Вихопень

  Коли почнуть валитися старі будинки у Львові - це питання тільки часу

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: