11.07.2019, 18:12

Кім Чен Ин офіційно став главою держави

У конституцію Північної Кореї внесли поправки, згідно з якими голова Держради визнається офіційним главою держави.

Голова Національної ради КНДР Кім Чен Ин офіційно став главою держави після внесення поправок до конституції країни. Про це в четвер, 11 липня, повідомляє Кореспондент з посиланням на агентство Yonhap.

Раніше номінальним главою держави вважався голова президії Верховного народного зібрання КНДР, хоча в дійсності лідером держави був Кім Чен Ин.

Згідно 100 статті оновленої Конституції, "голова Державної ради КНДР є її верховним лідером, котрий представляє державу".

Раніше репрезентативні функції були формально покладено на голови президії Верховного народного зібрання КНДР. Посаду зараз займає Цой Рен Хе, який змінив на цій посаді Кім Ен Нама на першій сесії ВНС 14 скликання в квітні.

Припущення про можливі майбутні зміни в конституції країни з'явилися після виборів в ВНС 10 березня, оскільки в списку 687 обраних депутатів ВНС не виявилося Кім Чен Ина. 12 квітня була проведена перша парламентська сесія 14 скликання, де Кім Чен Ин був переобраний головою Держради КНДР. Глава Державної ради КНДР обирається ВНС. Термін його повноважень збігається з терміном повноважень поточного складу парламенту (п'ять років).

Раніше Трамп відзначив хороший зовнішній вигляд Кім Чен Ина і повідомив про відновлення переговорів між країнами на робочому рівні.

Нагадаємо, в травні повідомлялося, що в КНДР стратили дипломатів після саміту в Ханої.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Світ

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На позачерговій сесії ВРУ слід повернути українцям газ та підвищити пенсії - Батьківщина

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Разом зможемо зробити Львівщину й Україну успішними

  Василь Чорний

  Про досвід політичних невдач Івана Франка, який потрібно пам’ятати напередодні виборів

  Дмитро Снєгирьов

  Під виглядом відведення сил Росія готує провокацію. Станиця Луганська під загрозою прориву

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: