• Головна
  • Новини
  • Керував напідпитку та намагався відкупитися: здолбунівські поліцейські задокументували пропозицію хабаря

07.12.2024, 13:21

Керував напідпитку та намагався відкупитися: здолбунівські поліцейські задокументували пропозицію хабаря

Сьогодні, 7 грудня, близько 01:30 під час патрулювання поліцейський офіцер Здолбунівської тергромади спільно з працівником СРПП у селі Здовбиця на вулиці Мізоцька виявили автомобіль «ВАЗ», водій якого не ввімкнув при зміні напрямку руху відповідний покажчик повороту.

Під час спілкування з керманичем, 18-річним здолбунівчанином, правоохоронці виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння, що і підтвердив прилад «Драгер» — 0,60 проміле. Крім того, у нього не було посвідчення водія.

Під час складання адмінматеріалів, аби уникнути відповідальності, керманич запропонував, а потому поклав між передніми сидіннями службового авто хабар у сумі 2000 гривень.

За цим фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 369 КК України.

Крім того, поліцейські відносно водія склали ще й 4 адмінматеріали за ч.2 ст.126, ч.2 ст.122, ч.1 ст.126 та ч.1 ст.130 КУпАП.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Суд присяжних в Україні в умовах воєнного стану діє

Михайло Цимбалюк

Новий законопроект про виплати людям з інвалідністю не буде антисоціальним 

Василь Чорний

Волонтерство не надаватиме привілеї під час вступу у ЗВО: спростування фейку

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: