Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, 3 вересня 2020 року затримали начальника одного з відділів ГУ ДСНС у Львівській області під час одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).
За даними слідства, 37-річний посадовець вимагав від громадянина 1000 доларів США за працевлаштування на посаду водія, інформує прес-служба ДБР.
3 вересня 2020 року слідчі ДБР задокументували факт одержання 700 доларів США, після чого затримали посадовця. Сума неправомірної вигоди виявлена та вилучена в повному обсязі.
Наразі проводяться обшуки у службовому кабінеті затриманого та в особистому автомобілі, а також вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання відносно нього запобіжного заходу.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.
Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Львівської області, оперативний супровід – Львівське Управління внутрішньої безпеки ДВБ Нацполіції.



За темою
- На Львівщині викрили масштабну схему поборів з підприємців-імпортерів квітів
30.08.2024, 18:41
- На Львівщині нетверезий водій пропонував хабар поліцейським
08.09.2023, 18:10
- Нардепу фракції "Слуга народу" Трухіну оголосили підозру за спробу підкупу поліцейських
07.09.2022, 19:16
- Посадовця Укртрансбезпеки в Ужгороді затримали за систематичні хабарі
02.09.2022, 16:55
- На хабарі у 5 000$ викрили заступника керівника ГУ ДПС у Тернопільській області
31.08.2022, 17:19
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині засудили зрадника, який воював за рф та отримав 300 тисяч рублів за збитий вертоліт
З львівської школи №13 звільнили вчительку, яка ображала сина військовослужбовця
Табличка ділення на Укрзалізниці: у Львові викрили чергову корупційну схему
Правоохоронці прийшли з обшуками до університетів Поплавського
Водія, який неодноразово сідав за кермо без прав, відправили за ґрати
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми