• Головна
  • Новини
  • Керівник КП на Самбірщині, якому оголосили підозру, виявився депутатом від «Слуги народу»

24.11.2023, 16:58

Керівник КП на Самбірщині, якому оголосили підозру, виявився депутатом від «Слуги народу»

Керівник комунального підприємства, який уклав договори на ремонт доріг із матір’ю підлеглої працівниці, виявися за сумісництвом головою бюджетної комісії та депутатом Самбірської районної ради.

Як повідомляє видання LMN, керівником КП, якому прокуратура повідомила про підозру, є  Євген Квас.

За даними слідства, у 2022 році підозрюваний уклав договори на проведення дорожніх ремонтних робіт у місті Самборі з матір’ю підлеглої працівниці комунального підприємства, яка також працює у цьому ж підприємстві двірником.

Загальна сума договорів становить півтора мільйони гривень. 

Для цього фігурант організував реєстрацію вищевказаної родички, як ФОП. Після чого, всупереч законодавству, здійснив поділ ремонту вулиць на окремі роздрібні договори та без проведення відкритих торгів уклав з нею, як підрядником відповідні договори.

Як нагадує видання, ще весною цього року журналісти LMN оприлюднили шокуючі факти та відео про КП «Об’єднане», яке за період повномасштабного вторгнення замовило щонайменше 55 (!) послуг у підприємиці  Оксани Володимирівни Данько.

Усе б нічого. Але у  розпорядженні LMN також опинилось відео, на якому можна побачити підприємицю — 60-річну Оксану Данько. Жінка підтверджує, що на неї зареєстрована фірма. Однак фактично справами фірми займається дочка жінки. А її дочка — Тетяна Володимирівна Дунь, яка працює у Самбірському комунальному підприємстві «Об’єднане».

“Фігурант організував реєстрацію вищевказаної родички, як ФОП. Після чого, всупереч законодавству, здійснив поділ ремонту вулиць на окремі роздрібні договори та без проведення відкритих торгів уклав з нею, як підрядником відповідні договори. При цьому чоловік достовірно знав, що даний «підприємець» немає досвіду та засобів для виконання умов договору.

Згодом для виконання ремонтних робіт він безоплатно залучив підпорядкованих йому працівників та техніку. Після чого підписав акти приймання виконаних робіт, у яких зазначались відомості про роботи, які фактично виконані не були та матеріали, які фактично використані не були. Відповідно, на підставі цих документів з міського бюджету були перераховані кошти на рахунок підрядника”, — зазначають прокурори.

Але це не єдиний епізод діяльності Євгена Кваса на Самбірщині.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

Михайло Цимбалюк

Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

Василь Чорний

Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: