• Головна
  • Новини
  • Karina Yarmolenko презентувала нову пісню “Втрачаю” про внутрішню свободу, цілісність і силу бути собою

26.06.2023, 20:01

Karina Yarmolenko презентувала нову пісню “Втрачаю” про внутрішню свободу, цілісність і силу бути собою

Співачка Karina Yarmolenko презентувала нову пісню “Втрачаю”, артистка ділиться з нами своїм власним досвідом, історією про звільнення свого “Я” від будь-яких обмежень та закликає не втрачати себе у буденності. Новою піснею “Втрачаю” авторка хоче донести своє відчуття внутрішньої свободи та спонукати кожного слухача віднайти свою приховану силу - бути собою!

“Пісня «Втрачаю»  –  про людей, які застрягли у своєму звичному світі, своїх думках та координатах світосприйняття, втратили себе у вимірі повсякденного життя, забули ким вони є насправді, настільки розчинилися  у буденності, що забули про себе” - ділиться співачка. 

За словами артистки, пісня “Втрачаю” є багатозначною і містить в собі декілька вагомих етапів з життя співачки. Починаючи від часів ковіду, коли кожен з нас втрачав своє “Я” під час занурення у віртуальний світ, намагаючись віднайти себе, закінчуючи воєнним часом, коли ти поринаєш у новини, у свій екран телефону, тим самим втрачаючи зв'язок із собою та реальним світом. 

Karina Yarmolenko також поділилась з нами головною ідеєю нової пісні:

“Не втратити себе, знайти, відбудувати, задихати собою справжньою, кожною клітинкою. Бути, проявлятися, жити, дихати, любити.

Якщо про відносини  - то це не розчинятися у комусь, у чомусь, зберігати свою цілісність та особистість”.

Співачка робить своєрідний заклик завдяки релізу нової пісні “Втрачаю”. Трек є третьою композицією, яку випускає Karina Yarmolenko. Першим релізом була подвійна прем’єра, до якої увійшли одразу дві пісні під назвою “Тиша” і “Відчувати”. 

Karina Yarmolenko створює власний неповторний стиль у якому одразу можна впізнати творчість співачки. Пісні написані Каріною чіпляють, вони про особисте, тому так потужно можуть загрузнути в думках кожного, хто почує її творчість.

Усі три композиції увійдуть до майбутнього альбому артистки. Після випуску альбому Karina Yarmolenkо планує випустити збірник фортепіанної та інструментальної музики.

Найбажаніша ціль співачки - це виступ на музичному фестивалі. 


 

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Україна повернула з російського полону 71 бійця та 4 цивільних

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Громади Волині в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: