• Головна
  • Новини
  • Карантин в одній з громад та прихисток переселенців. Як минула доба на Львівщині

24.01.2023, 11:42

Карантин в одній з громад та прихисток переселенців. Як минула доба на Львівщині

Упродовж минулої доби, 23 січня, у Львівській області не було жодного сповіщення про повітряну тривогу, а також обійшлося без звернень щодо підозрілих людей й об’єктів

Про це повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

"Доба минула без загроз ракетних ударів. Станом на зараз у Львівській області застосовують графік погодинних відключень електроенергії – відповідно до лімітів споживання, які довів до кожної області диспетчерський центр НЕК "Укренерго". Ліміти споживання для нашої області далі залишаються на рівні меншому за половину від потреби. Учора через перевищення лімітів споживання на Львівщині довелось застосовувати графік аварійних відключень та спеціальний графік аварійних відключень", - наголосив Козицький. 

Також, за його словами, на Львівщину двома евакуаційними потягами за добу прибули ще 43 внутрішні переселенці, одним автобусом – 13 ВПО. До Перемишля трьома поїздами вирушили 595 людей.

Очільник ОВА зазначив, що в одному з населених пунктів Городоцької ТГ запровадили карантинні обмеження.

"Це вимушені заходи через те, що виявили сказ у домашньої собаки. Троє осіб могли інфікуватись вірусом через укуси, подряпини, ослинення від тварини. Їм рекомендували звернутись до медичних закладів для проведення антирабічної вакцинації. Як діяти, якщо вас вкусила чи подряпала тварина (вони можуть переносити сказ чи правець)", - додав Козицький.

Крім того, через пункти пропуску у Львівській області до України повернулося 16 тисяч 400 громадян держави. Виїхали – 16 тисяч 600 людей.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Львівські артилеристи зірвали ворожу атаку на позиції ЗСУ в районі Содедара, знищивши 25 вагнерівців в одній траншеї

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний

Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: