• Головна
  • Новини
  • Канада оголосила, що посилить тиск на РФ і надасть майже $1,5 млрд військової допомоги Україні

17.06.2025, 21:03

Канада оголосила, що посилить тиск на РФ і надасть майже $1,5 млрд військової допомоги Україні

Премʼєр-міністр Канади Марк Карні повідомив про новий пакет санкцій проти Росії та майже 1,5 мільярда доларів військової допомоги Україні під час зустрічі із Зеленським на полях саміту G7.

Канадський премʼєр наголосив на необхідності посилити тиск на Росію, "яка відмовилася сісти за стіл переговорів".

"І сьогодні Канада оголошує про кілька заходів: по-перше, санкції проти низки осіб у Росії: проти понад 40 суб'єктів у Росії та за її межами, які намагаються сприяти обходу санкцій; санкції проти понад 200 суден "тіньового флоту", який Росія знову використовує для спроб обходу цих санкцій", – перелічив він.

Також Карні підтвердив, що Канада надасть Україні військову допомогу на суму понад 2 мільярди канадських доларів ($1,48 мільярда), причому туди увійдуть "безпілотники, вертольоти, боєприпаси".

Він, однак, не уточнив деталей цієї допомоги.

"І по-третє, ми виділяємо наступний транш позики коштом заморожених російських активів на суму понад 2 мільярди доларів", – анонсував премʼєр Канади.

Наостанок Карні запевнив, що підтримка з боку Канади "буде незмінною, доки ми не досягнемо справедливого миру для України та українського народу".

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Богдан Козійчук

БЕЗвідповідальне лідерство

Михайло Цимбалюк

80 років Статуту ООН: Україна як форпост міжнародного правопорядку

Василь Чорний

Суд присяжних в Україні в умовах воєнного стану діє

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: