15.06.2021, 19:10

Калькулятор тривалості життя - пройти тест

Центр громадського здоров’я МОЗ України розробив Калькулятор очікуваної тривалості життя. Це сучасний інструмент, що допоможе оцінити ваше довголіття. Він створений з допомогою наукових знань та досліджень.

Про це повідомив департамент охорони здоров’я Львівської ОДА.

Наші звички, харчова поведінка, хронічні захворювання, фізична активність – лише одні з небагатьох факторів, що впливають на очікувану тривалість життя людини. Калькулятор виявляє ці чинники, показує наскільки як здоровий спосіб життя впливає на ваше довголіття.

Очікувана тривалість життя – це показник, що прогнозується з допомогою демографічних знань. Він показує середню кількість додаткових років, що може прожити людина.

Те, наскільки точно розраховується цей показник, залежить від повноти даних перепису населення країни та якості статистики про смертність. Національність «таблиці смертності» більшості країн публікує ООН, у своєму «Демографічному щорічнику». Такі таблиці показують частоту дожиття до кожного наступного віку людини.

Важливим показником є тривалість саме здорового життя людини, без втрати працездатності. Для його розрахунку використовують дані про поширеність у країні різних захворювань.

Кожна людина впливає на власну очікувану тривалість життя. Обираючи дієту, погану чи хорошу звичку, фізичну активність, ми створюємо умови для прожиття додаткових років або навпаки – віднімаємо кілька років.

Доведено, що куріння, надмірне вживання алкоголю, інші шкідливі звички, викликають до 60% передчасних смертей та зменшують довголіття.

Калькулятор тривалості життя – це програма, яка допомагає Вам розрахувати індивідуальне очікуване довголіття та усвідомити як впровадження здорового способу життя вплине на нього.

Аби пройти тест на калькуляторі тривалості життя перейдіть за посиланням.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

На Львівщині авто зіткнулось із вантажним потягом, загинула жінка. Відео

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

Мирослав Дністрянський

Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

Михайло Цимбалюк

У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: