Уряд України виділив 46,2 млн грн з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії на завершення реконструкції Охтирської теплоелектроцентралі, зруйнованої у 2022 році під час боїв за місто.
Що дасть відновлення
Завдяки фінансуванню у місті буде відновлено якісне теплопостачання для:
-
102 житлових будинків (понад 9 тисяч мешканців),
-
42 об’єктів соціальної інфраструктури, зокрема дитсадків, шкіл і лікарень.
Про це повідомило Міністерство розвитку громад та територій України.
Деталі проєкту
-
Загальний бюджет відбудови – понад 157 млн грн.
-
Готовність об’єкта – вже понад 80%.
-
Завершення робіт заплановане на 2025 рік.
Довідка
Охтирська ТЕЦ була введена в експлуатацію у 1959 році. 3 березня 2022-го її зруйнували дві російські авіабомби. Тоді місто залишилося без тепла та електрики, а внаслідок удару загинули 5 працівників.
За темою
- МВФ погодив новий транш для України попри невиконання частини умов програми — Bloomberg
12.06.2026, 19:42
- Рада ухвалила закон про податок на OLX
09.06.2026, 14:53
- Рада ухвалила у першому читанні зміни до держбюджету-2026
28.05.2026, 15:29
- Місія МВФ почала в Києві новий перегляд програми кредитування
27.05.2026, 11:09
- ЄС готує 7-й транш за «Ukraine Facility»: Україна може отримати 2,8 млрд євро вже у червні
06.05.2026, 14:14
Обговорення
Економіка
ТОП
14 червня: що треба знати про цей день
На Львівщині з річки дістали Volkswagen із тілом чоловіка: поліція з’ясовує обставини трагедії
На саміті G7 наразі не планують окремих переговорів Зеленського і Трампа — ЗМІ
За добу Сили оборони знешкодили ще 1440 окупантів та понад дві тисячі російських дронів
Сили ППО відбили нічну атаку: знешкоджено 91 із 98 російських безпілотників
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні