• «Інваспорт» проводить на Львівщині чемпіонат України з лижних перегонів та біатлону

21.01.2021, 08:20

​​​​​​​Західний реабілітаційно-спортивний центр на Турківщині цими днями приймає чемпіонат України з лижних перегонів на біатлону серед осіб з порушеннями зору та ураженнями опорно-рухового апарату.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Чемпіонат України проводить Український центр фізичної культури і спорту «Інваспорт» за підтримки Міністерства молоді та спорту України. За медалі на чемпіонаті борються понад 80 спортсменів.

Львівщину на цих змагання представляють Василь Кравчук та Павло Баль. Обидва – володарі олімпійських ліцензій на Паралімпіаду у Токіо. Представники львівського центру «Інваспорт» уже вибороли перші медалі.

19 січня у спринтерській гонці вільним стилем переможцем став Павло Баль, а бронзовим призером – Василь Кравчук. Спорсмени Львівщини виступали у класі LW-12 – дистанцію вони долають на спеціальних санях боб.

Учора, 20 січня, спортсмени позмагались у гонці вільним стилем. Василь Кравчук виборов золото, а Павло Баль срібло на дистанції 5 км у класі LW-12.

Сьогодні, 21 січня, та у п‘ятницю відбудуться змагання з біатлону у спринті та на середній дистанції.