Перед тим, як зважитися на покупку товару через інтернет, за який продавець вимагає завдаток чи повну оплату наперед, - сто разів подумайте, аби не втрапити в чергову шахрайську халепу.
Про це радять в поліції.
Втратою двох тисяч гривень завершилася покупка морозильної камери для жительки обласного центру. Потрібний товар жінка знайшла на відомому сайті інтернет-покупок, проте натрапила на продавця-шахрая. Одразу, як тільки тернополянка перечислила кошти, зв'язок з невідомою особою обірвався.
Правоохоронці вкотре застерігають мешканців області, бути дуже обережними, здійснюючи покупки через інтернет.
У жодному разі не перераховуйте всю суму наперед! Здійснюйте оплату по факту отримання товару, після його огляду та перевірки. Якщо ви замовили доставку товару кур’єром, вимагайте, щоб він надав вам товарний чек. Огляньте (протестуйте) доставлений товар. Тільки після цього сплачуйте покупку.
Якщо продавець таки вимагає сплату частини або всієї суми коштів, скористайтеся окремою кредитною карткою з обмеженою сумою коштів. У призначенні платежу обов’язково вкажіть за що і кому сплачуєте. Зберігайте всі платіжні документи.
За темою
- На Львівщині затримали керівника благодійного фонду за продаж автівок для армії
22.08.2022, 13:53
- На Тернопільщині фермер переказав інтернет-шахраю понад 500 тис грн
15.02.2022, 15:58
- На Закарпатті лікарка щомісяця «заробляла» до пів мільйона гривень на фейкових COVID-сертифікатах
02.02.2022, 14:44
- На Львівщині затримали жінку, яка підробляла ПЛР-тести для пасажирів рейсових автобусів
31.01.2022, 15:35
- Як у Тернополі працюють інтернет-шахраї
14.12.2021, 11:51
Обговорення
Суспільство
ТОП
У Львові — рекордний холод: температура впала до найнижчого рівня за 64 роки
У Львівській області викрили підполковницю, яка за гроші оформлювала військовим фіктивні довідки ВЛК
Три врятовані життя: у Львові виходили збиту козулю, яка була вагітна двійнею
На Рівненщині чоловік відкрив стрілянину по військових ТЦК і поліцейському: є поранені, нападника розшукують
СБУ затримала на Дніпропетровщині агента рф, який наводив удари по позиціях HIMARS
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми