• Головна
 • Новини
 • Індія заборонила увесь експорт ліків від коронавірусу

05.04.2020, 15:36

Індія заборонила увесь експорт ліків від коронавірусу

Індійський уряд ввів заборону на експорт гідроксихлорохіну, препарату від малярії, який використовували у боротьбі з коронавірусною хворобою COVID-19.

Раніше президент США Дональд Трамп покладав великі надії на цей препарат та назвав його "переломним моментом" у пандемії коронавірусу, пише DT.ua з посиланням на Bloomberg.

Експорт лікарського засобу та його рецептур забороняється "без будь-яких винятків", а заборона діє негайно після прийняття рішення, про це заявило Генеральне управління зовнішньої торгівлі Індії у своєму розпорядженні від 4 квітня. Раніше влада Індії обмежувала поставки ліків за кордон, допускаючи лише обмежені винятки, наприклад, з гуманітарних міркувань та для виконання попередніх зобов'язань.

Нова заборона показує зростаючу занепокоєність Індії з приводу швидкого поширення нового коронавірусу. Наразі в Індії зафіксовано 3 588 випадків зараження інфекцією та 99 смертей.

Прем'єр-міністр країни Нарендра Моді обговорював глобальний ланцюжок поставок лікарських засобів та інших медичних препаратів з Трампом, який виступав за використання гідроксихлорохіну як потенційного лікування людей від COVID-19. Однак, його ефективність проти коронавірусних інфекцій залишається недоведеною.

До того, індійський уряд оголосив про обмеження експорту більше двох десятків видів лікарських засобів та препаратів на фоні поширення епідемії коронавірусу. Країна виробляє майже 40% американських генеричних препаратів та є найбільших виробником вакцин у світі. Як зазначає Генеральне управління зовнішньої торгівлі Індії поставки ліків обмежуються тимчасово, до "подальших наказів".

У п'ятницю, 3 квітня, в Україну прибула перша партія протималярійних ліків, які також використовують для лікування COVID-19. В МОЗ зазначали, що Україна домовилася про постачання ще трьох найменувань препаратів з Індії. 

 • ,
 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Рівненщині зайнялась автоцистерна з бензином. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Дев’ять кіл пекла для родин медиків

  Андрій Вихопень

  Багато львів'ян, котрим сьогодні за сорок, провели дитинство і молодість у "житлових" підвалах  

  Мирослав Дністрянський

  То коли ж було засновано Львівський університет?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: