15.04.2019, 15:05

ІІ Форум професійної освіти відбудеться у Львові

ІІ Форум професійної освіти відбудеться у Львові у четвер, 18 квітня, із 11:00 до 17:00 у Виставковому центрі «Південний-ЕКСПО», що на вул. Щирецькій, 36.

У заході візьмуть участь 50 закладів профтехосвіти, департамент економічної політики разом з департаментом освіти та науки Львівської ОДА  напрацювали регіональне замовлення на 2019 рік.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

«Такі заходи, як Форум професійної освіти, важливі тим, що заклади можуть представити свої можливості, а батьки з дітьми зможуть ознайомитись з напрямами, які будуть затребувані на ринку. Зараз важливими є профорієнтаційна робота та переконання дітей, що хороший фах і можливість жити достойно важливіші за номінальний диплом. Хочемо переконати, що перш за все важити повинні знання, вміння та можливість реалізуватись», - зазначив під час брифінгу заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів.

В межах цьогорічної програми форуму відбудеться представлення понад 60 професій різних галузей промисловості.

«На цій виставці будуть представлені усі заклади профосвіти, що є на Львівщині. Учні зможуть взяти участь у майстер-класах з різьби по дереву, електрозварювання, оформлення кондитерських виробів, створення зачісок тощо. Важливо підкреслити також зміни в професійній освіті. Адже за останній рік було відкрито 8 навчально-практичних центрів, а загалом їх на Львівщині є 24. Звертаємо увагу учнів та батьків, що професійна освіти зараз дає можливість знайти гідну роботу», - наголосила директор департаменту освіти та науки Любомира Мандзій.

На форумі також відбудуться дискусійні панелі із працедавцями. Зокрема, говоритимуть про впровадження дуальної форми освіти, організацію тренінгів для майстрів-наставників та процедуру перепідготовки майстрів виробничого навчання на підприємствах.

Фото - з відкритих джерел

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Квартал 95 вже написав концерт без Зеленського

  Коментар

  Блоги

  Оксана Кришталева

  Нас постійно супроводжують різні звуки, але ми не надаємо їм належного значення

  Дмитро Снєгирьов

  «Я мзду не беру, мне за державу обидно»: про важку долю актора Павла Луспєкаєва

  Андрій Вихопень

  Я розумію, чому важливо для Порошенка шоу 14 квітня