• Головна
  • Новини
  • Громадянина Німеччини, який воював у ЗСУ, екстрадували за підозрою у зґвалтуванні

17.03.2025, 14:38

Громадянина Німеччини, який воював у ЗСУ, екстрадували за підозрою у зґвалтуванні

Україна передала німецькій стороні громадянина ФРН, який раніше служив у Збройних силах України. Його екстрадиція відбулася на запит прокуратури Німеччини через підозри у скоєнні низки тяжких злочинів.

Як повідомили в Офісі Генерального прокурора України, йдеться про колишнього військовослужбовця ЗСУ, з яким контракт був розірваний у 2024 році не з його ініціативи.

«Наразі його екстрадовано до Німеччини, де він підозрюється у зґвалтуванні, а також у зберіганні та розповсюдженні зображень сексуального насильства», — зазначили у відомстві.

Запит на видачу було направлено ще у 2023 році, а німецька прокуратура двічі, у вересні та грудні того ж року, наполягала на його екстрадиції. За даними BBC, слідчі мають у своєму розпорядженні відеодокази, де підозрюваний, ідентифікований як Бен Р., ймовірно, вчиняє сексуальне насильство щодо кількох жінок.

Вранці 17 березня чоловік був переданий німецьким правоохоронцям на кордоні з Польщею. У Німеччині він постане перед судом.

Обговорення

ТОП

ФОТО

Відео

рф завдала ракетного удару по Харкову: є десятки поранених

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Новий законопроект про виплати людям з інвалідністю не буде антисоціальним 

Василь Чорний

Волонтерство не надаватиме привілеї під час вступу у ЗВО: спростування фейку

Богдан Козійчук

Про чистоту мови правничої 

bigmir)net TOP 100