• Головна
 • Новини
 • Громадські ради Львівщини просять Зеленського не ігнорувати їх

02.07.2019, 16:41

Громадські ради Львівщини просять Зеленського не ігнорувати їх

Для громадських рад, створених при органах державної влади Львівщини, призначення нового начальника управління СБУ у Львівській області стало неочікуваним.

Про це сказано у преамбулі до заяви громадських рад Львівщини. Преабула і заява розміщенні на ФБ-сторінці Громадської ради при Львівській ОДА:

"Громадські ради, створені при органах державної влади Львівщини вкотре звернулися до Президента України Володимира Зеленського з відкритим зверненням, в якому висловили прохання підтримати позицію громадськості Львівщини щодо відкритих та прозорих призначень керівників органів державної влади на території Львівської області з обов’язковим залученням громадських рад Львівщини, широкого кола громадськості та засобів масової інформації. Чергове звернення обумовлене неочікуваним призначенням нового керівника Управління СБУ у Львівській області. 
У зверненні зокрема йдеться:

«Громадські ради Львівщини звертаються до Вас щодо відкритих та прозорих призначень керівників державних органів у Львівській області. 
28 травня 2019 року Львівською обласною радою підтримано рішення Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації щодо залучення громадськості до процесу призначення керівників державних органів Львівщини та скеровано звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, а також до Верховної Ради України. 

19 червня 2019 року відбулася масштабна акція протесту за прозорі та відкриті призначення, де активісти передали вдруге відповідні звернення Президенту України та Кабінету Міністрів.

Враховуючи норми Конституції України та Законів України, ми не проти призначень, що передбачені указами Президента України. Однак, виступаємо за те, щоб всі призначення у нашій області відбувалися відкрито та прозоро, із залученням громадськості і засобів масової інформації, адже саме на цьому Ви наголошували після вступу на посаду Президента України. Ми просимо донести Вашу і нашу позицію до всіх новопризначених керівників в регіоні та наголосити налаштовувати діалог з громадськістю заради збереження спокою і розвитку регіону»

Звернення підписали голови Громадських рад при Львівській ОДА, Управлінні СБУ у Львівській області, ГУ ДФС у Львівській області, ДАБІ області, Служби автомобільних доріг Львівщини, Держгеокадастрі, Львівському обласному управлінні лісового господарства.

Andriy Bolyubash Галина Янко Роман Скіра Volodymyr Beno Степан БіласВасиль Ільків Ігор Коць Lidiya Іван Спринський".

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський призначив Олександра Бондарука начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області.

«Призначити Бондарука Олександра Миколайовича начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області», - йдеться в указі, розміщеному на офіційному сайті глави держави.

Олександр Бондарук 2014 року кілька місяців попрацював начальником управління СБУ в Хмельницькій області.

Указ датований 1 липня. 

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Наталя Тимчій

  Ціна квитка

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: