• Головна
  • Новини
  • Голова Нацбанку України Кирило Шевченко подав у відставку

04.10.2022, 19:51

Голова Нацбанку України Кирило Шевченко подав у відставку

Голова Національного банку України Кирило Шевченко оголосив, що йде з посади.

Про це він написав у Facebook.

Шевченко оголосив, що ухвалив таке рішення «через причини, пов'язані зі здоров’ям, які не може далі ігнорувати». Він повідомив, що вже звернувся до президента України з проханням прийняти відставку.

«Дякую президентові України за виявлену довіру та спільну роботу на користь держави — і в мирний, і у воєнний час. З перших днів в НБУ я був передусім антикризовим менеджером — і виконав свою місію: забезпечив безперебійну роботу фінансової системи в надскладний час повномасштабної війни. Війна стала ще одним важким іспитом для нашої команди та мене особисто — і ми його гідно склали», — пише Шевченко.

Він подякував команді Національного банку, колегам зі всього фінансового ринку та Верховної Ради.

«Сьогодні НБУ дійсно сильніший, ніж будь-коли, у здатності зустрічати виклики та долати кризи, гідно проходить перевірку війною [...] Тим, хто прийде після мене, я передаю банківську систему сильною, капіталізованою, стійкою. Вірю в те, що такою вона залишиться й надалі», — зазначив Шевченко.

Нагадаємо, Кирила Шевченка призначили головою НБУ влітку 2020 року після того, як його попередник Яків Смолій пішов з посади, заявивши про тиск із боку влади. Очільника державного «Укргазбанку», банкіра із понад 25-річним стажем призначили на посаду з подачі Володимира Зеленського.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний

Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: