• Головна
  • Новини
  • Global Understanding in Education 2022: Львівський університет – у лідерах

24.05.2022, 07:32

Global Understanding in Education 2022: Львівський університет – у лідерах

Нещодавно відбувся щорічний масштабний конкурc в рамках міжнародної програми Global Partners Education – всесвітньої організації закладів вищої освіти із понад 30 країн світу під керівництвом Університету Східної Кароліни (США).

Переможцем Global Partners in Education Rosina Chia Instructor of  Excellence Award став викладач кафедри англійської філології факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка, куратор студентських груп-учасників Марко Латик.

«Програма  GPE, у якій щорічно беруть участь студенти із понад 30 країн та близько 60 університетів, розпочалася декілька років тому за ініціативи керівниці Джеймі Лейбовіц. Свого часу саме вона посприяла тому, аби Львівський національний університет імені Івана Франка став повноцінним учасником проєкту Global Understanding in Education – спочатку на факультеті міжнародних відносин, а згодом – на факультеті іноземних мов», – зазначив Марко Михайлович.

«Проєкт Global Understanding in Education полягає у тому, що студенти групами віртуально комунікують між собою на різну тематику: навчання, релігія, сім’я, дозвілля, плани на перспективу тощо. Використовуючи практично усі злободенні теми, студенти обмінюються думками і діляться своїм досвідом із різних сфер життя. Це свого роду міжкультурна комунікація через навчання. Також варто зазначити, що спілкування відбувається лише англійською мовою, що позитивно впливає на підготовку майбутніх фахівців-філологів. У міжкультурній комунікації беруть участь студенти переважно старших курсів кафедри англійської філології, і я відповідальний за таке онлайн-спілкування між ними, є постійним керівником відповідних студентських груп», – розповів Марко Латик.

Тож за результатами віртуального міжнародного спілкування, комітет Університету Північної Кароліни визначив переможця та фіналістів проєкту за рейтингом, який сформував із відгуків партнерів-інструкторів та студентів.

«Цьогоріч маю честь бути переможцем у Global Understanding in Education як найбільш успішний наставник студентів й відзначу, що міжнародна спільнота у світлі подій, які відбуваються в Україні, надає вагому підтримку нашій державі на різних рівнях – це підбадьорює та надихає. Утім, попри все, це перемога для України і Львівського університету зокрема», – висловив переконання Марко Латик.

Пресцентр

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Посівна під прикриттям: ЗСУ показали, як охороняють роботу аграріїв

Коментар

Блоги

Наталя Тимчій

Проект Е-квиток у Львові перебуває у стадії «знущання з львів'ян» або Бюрократичний «ЛеоКард»

Мирослав Дністрянський

Упродовж найближчих місяців вторгнення Росії в Україну не буде

Мирослав Дністрянський

Міжпоколінні розходження в Україні ще не є критичними, але відчуженість наростає

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: