08.02.2026, 15:14
Генштаб ЗСУ підтвердив удар по російському полігону «Капустін Яр» за 600 км від України
Генеральний штаб Збройних сил України підтвердив ураження ключових об’єктів на російському військовому полігоні «Капустін Яр», що розташований в Астраханській області РФ більш ніж за 600 км від підконтрольної Україні території. Про це повідомили у пресслужбі Генштабу в неділю, 8 лютого.
За інформацією військових, унаслідок удару були пошкоджені технічна споруда обслуговування балістичних ракет середньої дальності, монтажний корпус, а також склад матеріально-технічного забезпечення. Саме з полігону «Капустін Яр» російські війська здійснювали пуски балістичних ракет «Орєшнік», зокрема по Дніпру та Львову.
Окрім цього, упродовж останніх днів Сили оборони України завдали низку точкових ударів по позиціях противника на тимчасово окупованих територіях. Зокрема, 7 лютого було уражено район зосередження живої сили росіян поблизу села Красногірське на окупованій частині Запорізької області.
Також в районі селища Новоекономічне на Донеччині українські військові завдали удару по пункту управління безпілотниками російських підрозділів.
У ніч на 8 лютого Сили оборони успішно атакували склад матеріально-технічного забезпечення ворога в районі тимчасово окупованої Розівки Запорізької області.
Нагадаємо, 5 лютого Генштаб ЗСУ вже повідомляв про серію успішних уражень полігону «Капустін Яр». За даними української сторони, саме звідти 8 січня російські війська могли здійснити удар по об’єкту критичної інфраструктури у Львові.
За темою
- У Києві завершили роботи після нічного обстрілу: 9 загиблих, 33 постраждалих
01.08.2026, 19:20
- Росіяни розбомбили склад видавництва "Ранок" та КнигоЛенду в Харкові
01.08.2026, 18:41
- Російські дрони атакували склади у Броварах: одна людина загинула
01.08.2026, 15:04
- Зеленський пояснив збиття лише однієї балістичної ракети під час масованої атаки
01.08.2026, 14:40
- Росія атакувала Україну 35 ракетами, дві з яких вдалося збити – ПС
01.08.2026, 13:04
Суспільство
ТОП
У Гдині поляк розбив українці голову - ВІДЕО
На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
11 осіб травмовані внаслідок зіткнення легковика з автобусом на Львівщині
Хлопчика, якого врятували з-під завалів після ракетної атаки на Львів, виписали з лікарні
1 серпня: що треба знати про цей день
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні