14.05.2026, 16:03
Генштаб: Сили оборони уразили "Тор", РЛС "Ястреб" у РФ і логістичні об’єкти ворога
У середу 13 травня та в ніч на 14 травня підрозділи Сил оборони України завдали уражень по низці важливих об'єктів російських окупантів.
Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.
Зокрема уражено зенітний ракетний комплекс "Тор" у районі Старого Оскола та радіолокаційну станцію контрбатарейної боротьби "Ястреб" у районі Новосьоловки Бєлгородської області РФ.
Крім того, уражено мобільний комплекс зв'язку "Редут-2УС" у районі Фролівського на Донеччині, а також вузол зв'язку противника у Кінських Роздорах Запорізької області.
Також уражено склад матеріально-технічних засобів противника у Перевальному на ТОТ АР Крим та ремонтний підрозділ противника у Громівці Херсонської області.
За темою
- ССО взяли під повітряний контроль частину сухопутного шляху до Криму
06.06.2026, 18:23
- Міністр оборони Польщі зустрівся з Будановим щодо підрозділу ССО
06.06.2026, 15:47
- Рибальське судно зазнало нападу біля Криму та потонуло, є загиблий
06.06.2026, 13:12
- Олег Тягнибок отримав поранення на фронті внаслідок удару російського FPV-дрона
06.06.2026, 10:42
- ПС: Росія уночі атакувала 272 дронами
06.06.2026, 09:06
Обговорення
Суспільство
ТОП
В рейсовому автобусі знайшли хутро на сотні тисяч
6 червня: що треба знати про цей день
У Львові презентували відреставроване панно «Збір винограду»
ПС: Росія уночі атакувала 272 дронами
Олег Тягнибок отримав поранення на фронті внаслідок удару російського FPV-дрона
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні