• Головна
  • Новини
  • G7 заявив про готовність виділити Україні 32 млрд доларів в 2023 році

22.12.2022, 18:22

G7 заявив про готовність виділити Україні 32 млрд доларів в 2023 році

Велика сімка заявила про виділення 32 млрд доларів фінансової допомоги Україні у 2023 році, щоб "підкреслити непохитну підтримку" нашої країни

Про це йдеться в заяві міністрів фінансів G7.

"Щоб підкреслити нашу непохитну відданість підтримці України разом з міжнародною спільнотою, сьогодні ми підтверджуємо наш спільний підхід щодо скоординованої бюджетної та економічної підтримки в наступному році відповідно до потреб уряду України", - йдеться в документі.

Відомо, що кошти бюджетної та економічної підтримки України від G7 включатимуть 18 млрд євро від Європейського Союзу, доповнених грантовим компонентом від держав-членів для покриття відсоткових витрат. Також сюди увійде пакет підтримки з боку США, який був запропонований адміністрацією Джо Байдена й може бути схвалений Конгресом вже цього тижня.

Крім того, підтримка міститиме 500 млн доларів в рамках подальшого кредитування Світового банку від гарантії Британії та 115 млн канадських доларів у вигляді тарифних надходжень від імпорту з Росії та Білорусі.

"Ці значні зобов'язання, що ґрунтуються на чіткому визначенні потреб України, надають Україні впевненості та дозволяють уряду продовжувати надання основних послуг, проводити найважливіші ремонтні роботи та стабілізувати економіку", - додають міністри в заяві.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Прикордонники відбили 3 атаки "вагнерівців" у Бахмуті

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Білий прапор для росії повинен бути на полі бою, а не на Олімпіаді

Михайло Цимбалюк

Схоже, ООН важко ухвалити рішення, яке визнає, що росіяни не така велична нація, як нам розповідали десятки років

Василь Чорний

Знам’янська територіальна громада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: