• "Динамо" обіграло "Минай" і стало одноосібним лідером чемпіонату України

27.11.2021, 21:39

"Динамо" обіграло "Минай" і стало одноосібним лідером чемпіонату України

Матч 16-го туру Української Прем'єр-ліги між київським "Динамо" та "Минаєм", який відбувся в Ужгороді, завершився перемогою гостей

Про це повідомляє повідомляє кореспондент УНН.

На 8-й хвилині Віктор Циганков втратив прекрасну можливість змінити цифри на табло – з метрів десяти він пробивав без опіки, але схибив. Щоправда доволі швидко столичний колектив вийшов вперед, завдяки реалізованому пенальті від Циганкова.

До перерви свій момент згаяв і Денис Гармаш, а на 60-й хвилині футболіст "Минаю" не зумів зрівняти рахунок із вигідної позиції.

Через дві хвилини Євген Селезньов ударом головою поцілив у стійку воріт. Проте в компенсований час ударом з льоту відзначився Шапаренко – 2:0.

"Динамо" із 41 балом вийшло на чисте перше місце, а "Минай" передостанній – 15-й.