Омбудсмен заявив про переломи руки та ноги потерпілого, прокуратура відкрила кримінальне провадження
В Івано-Франківську правоохоронці, за словами потерпілого, застосували до нього силу під час супроводу до територіального центру комплектування. Чоловік отримав переломи руки та ноги. Після втручання уповноваженого Верховної Ради з прав людини Дмитра Лубінця прокуратура відкрила кримінальне провадження. Про це в середу, 22 липня, повідомили в Офісі омбудсмена.
За словами потерпілого, інцидент стався біля під'їзду його будинку. Він стверджує, що двоє працівників поліції не представилися та не пояснили причин своїх дій, після чого застосували до нього силу.
«Результат – закритий перелом правої ноги та лівої руки. Попри очевидні травми та прохання викликати швидку допомогу, потерпілого повезли до одного із ТЦК та СП Івано-Франківська», – повідомив Дмитро Лубінець.
Через отримані травми чоловік, за його словами, випав з автомобіля та близько 15 хвилин лежав на бруківці. Замість медичної допомоги він нібито почув звинувачення у симуляції. Також потерпілий заявив, що його звернення не внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
В Офісі омбудсмена зазначили, що Дмитро Лубінець ініціював розслідування обставин інциденту.
Поліція Івано-Франківської області наразі не коментувала ситуацію.
Прокуратура відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України – перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, що супроводжувалося насильством.
Санкція статті передбачає від трьох до восьми років позбавлення волі, а також позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
За темою
- У Львові під час конфлікту двоє людей отримали ножові поранення
17.08.2026, 14:27
- У Радехові 50-річного чоловіка затримали з гранатою
16.08.2026, 20:55
- На Стрийщині 12-річний хлопець утік з дому після сварки з мамою
11.08.2026, 11:19
- У Львові затримали чоловіка, якого підозрюють у пограбуванні жінки на кріслі колісному
10.08.2026, 18:05
- Укусив поліцейського під час затримання: військовому на Львівщині призначили понад сім років тюрми
04.08.2026, 11:08
Івано-Франківськ
ТОП
На Львівщині троє підлітків впали з 15-метрової вишки
Львівського блогера Мар’яна Чаву засудили до 5,5 року ув’язнення за виправдання агресії РФ
Біля Золочева Mercedes-Benz Sprinter на смерть збив 20-річного пішохода
Експрокурор зі Львівщини отримав 735 тис. грн компенсації після семи років судів через смертельну ДТП
У Львові лікарі видалили рідкісного паразита, який імітував рак печінки
ФОТО
Відео
Військовий хотів втекти до Польщі, але переплутав потяг: його затримали на Львівщині
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Сім важливих питань до МОН напередодні початку нового навчального року
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує