14.04.2019, 11:51

Формула-1: Гемілтон виграв Гран-прі Китаю

В Шанхаї завершився 3-й етап чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1. Переможцем Гран-прі Китаю став британець Льюїс Гемілтон («Мерседес»).

Про це повідомив Укрінформ.

В Шанхаї завершився Гран-прі Китаю. Впевнену перемогу в 1000-й гонці в історії Формули-1 здобув пілот «Мерседес» - Льюїс Гемілтон. Це його шоста перемога в Китаї і 75-а в кар’єрі. Напарник Гемілтона по команді Валттері Боттас фінішував другим. «Мерседес» виграв цього сезону три етапи з трьох.

Третє місце у Себастьяна Феттеля («Феррарі»). На четвертому і п’ятому місцях завершили гонку Макс Ферстаппен («Ред Булл») і Шарль Леклер («Феррарі»).

Після трьох етапів Гемілтон очолив загальний залік, набравши 68 очок. Боттас набрав 62 очки і посідає друге місце. На третій позиції Ферстаппен – 39 очок.

Четвертий етап чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1 – Гран-прі Азербайджану відбудеться 26-28 квітня на міській трасі в Баку.