• Головна
 • Новини
 • FlixBus запускає три нові лінії з України до Польщі й Чехії

20.10.2020, 15:33

FlixBus запускає три нові лінії з України до Польщі й Чехії

Найбільший оператор автобусних перевезень Європи FlixBus оголосив про відкриття 3 нових міжнародних ліній з України – до Польщі та Чехії, на карту маршрутів додали три обласних центри – Чернівці, Івано-Франківськ та Луцьк.

Про це йдеться у прес-релізі компанії.

Зазначається, що всі нові лінії відправлятимуться два рази на тиждень починаючи з 4 листопада, а в перші два тижні поїздок квитки можна купити зі знижкою (мапа).

"Сьогодні FlixBus в Україні виходить на новий рівень, ми нарешті запускаємо тут нові зелені лінії з повними стандартами FlixBus, а особливо для нас було важливо з'єднати брендованими автобусами Київ і Варшаву", – заявив директор FlixBus в Україні, Польщі та країнах Балтії Міхал Леман.

"FlixBus тепер доступний в 12 українських областях. Ми розширюємося за часів, коли всім туристічним бізнесам доводиться нелегко, але попит на поїздки між Україною і Польщею існує навіть зараз, коли подорожувати можуть в основному трудові мігранти", - додав він.

У FlixBus додали, що дві з нових ліній – N3222 Київ-Варшава-Щецин і 3241 Чернівці-Варшава – будуть з повними стандартами і фірмовими зеленими автобусами FlixBus. Маршрути цих ліній:

 • N3222: Київ - Житомир - Рівне - Луцьк - Люблін - Варшава - Лодзь - Познань - Гожув-Велькопольський - Щецин
 • 3241: Чернівці - Коломия - Івано-Франківськ - Львів - Люблін - Варшава.

Повний маршрут лінії CUA025: Львів - Краків - Катовіце - Богумін - Острава.

Автобуси всіх трьох нових ліній будуть відповідати базовим стандартам FlixBus:

 • туалет в автобусі;
 • розетки;
 • зручні сидіння зі збільшенним простором для ніг;
 • безкоштовний Wi-Fi на борту;
 • кондиціонери;
 • водії пройшли спеціальне навчання від FlixBus.

"На всіх лініях FlixBus застосовуються підвищені стандарти безпеки та гігієни. Після кожної поїздки проводиться професійна дезінфекція автобусів.

Пасажири зобов'язані під час поїздки носити маску, закриваючи нею ніс і рот. Компанія також нагадує своїм клієнтам про необхідність уважно перевіряти правила в'їзду в країну перед плануванням поїздки", - йдеться у повідомленні.

Третій анонсований маршрут - Львів-Острава (Чехія). Його обслуговуватиме польський партнер автобусного перевізника. Дані рейси виконуватимуться двічі на тиждень. В автобусах для пасажирів FlixBus продаватиметься лише частина місць, які будуть позначені спеціальними наліпками.

За словами директора FlixBus в Україні, Польщі та країнах Балтії Міхала Лемана, зазвичай на таких маршрутах кількість місць FlixBus становить 15-20, проте у зв'язку з карантинними обмеженнями їхня кількість може зменшитися. Він зазначив, що відповідно до вимог польського уряду, оператор не може продавати більше 50% місць в автобусі. Ця ж вимога стосується всіх міжнародних маршрутів FlixBus.

Разом із новими маршрутами, станом на жовтень 2020 року мережа автобусного оператора в Україні включає 16 міст, 12 областей, які з'єднані лініями з 48 містами у 6 країнах Європи.

Продаж квитків на всі зазначені маршрути відкрита, ціни стартують від 149 грн (промо-тариф).

«З відкриттям цих трьох маршрутів ми виконаємо майже всі плани, які у нас були щодо України на момент початку нашої роботи в цьому регіоні, за винятком двох великих міст, які, я сподіваюся, ми незабаром додамо, - Дніпро і Харків», - сказав Леман.

Нагадаємо, автобусний перевізник FlixBus вийшов на український ринок у 2019 році. Тоді були запущені міжнародні рейси з декількох міст України.

Flixbus - німецька транспортна компанія, що здійснює пасажирські автобусні перевезення далекого сполучення по всій Європі і США. Заснована в 2013 році, штаб-квартира в Берліні. Послуги Flixbus надаються у співпраці з регіональними автобусними компаніями по всій Європі. У січні 2015 року об'єдналася з компанією MeinFernbus. У липні 2015 року придбала у Stagecoach Group активи Megabus в континентальній Європі. Після придбання Postbus в 2016 році, FlixBus отримав контроль над приблизно 80% ринку далеких автобусних перевезень в Німеччині. У 2017 році придбала у Австрійських федеральних залізниць автобусну компанію Hellö. У 2018 році об'єдналася з компанією PolskiBus. У травні 2018 року придбала у Nobina автобусну компанію Swebus Express. У вересні 2019 року придбала у Actera Group автобусну компанію Kâmil Koç Busleri A.Ş.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: