• Головна
 • Новини
 • Фільм «Генделик» відібрано до участі в Ізраїльському кінофестивалі

07.06.2019, 08:44

Фільм «Генделик» відібрано до участі в Ізраїльському кінофестивалі

Створений за підтримки Держкіно фільм «Генделик» відібрано до участі в Ізраїльському кінофестивалі. Про це повідомили в Держкіно.

Отже, повнометражний фільм Тарас Дударь «Генделик», що є для режисера дебютом в художньому кіно, відібрали до основної конкурсної програми Near Nazareth Festival.

Про це повідомлено на офіційному вебсайті фестивалю.

«Генделик» присвячений пам’яті автора Олександра Столярова, який пішов із життя незадовго до початку виробництва стрічки.

Спродюсували картину Дмитрий Овечкин та Юрій Будяк (Студія «Золоте Руно») за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Cценарист Іван Герасимов через творчу кризу не здає вчасно сценарій фільму. Гонорар витрачений, і замовник – кримінальний авторитет – погрожує йому вбивством. Сценарист змушений бігти. Він потрапляє до різних загадкових місць. Врешті опиняється в кафе «Перехрестя», яке перебуває поза часом і простором. У цьому кафе Іван зустрічає дивних та чудернацьких людей, які допомагають йому розібратися в собі, та зрозуміти, що для того, аби мати майбутнє, треба залишити тягар спогадів у минулому.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Культура

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Зеленський спробував, чи вийде у нього, як у першого Президента

  Коментар

  Блоги

  Дмитро Снєгирьов

  Чи посадять Порошенка?

  Андрій Вихопень

  Орендований туалетний папір не забудьте забрати!

  Василь Чорний

  Три роки профанації уряду

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: