• Головна
  • Новини
  • Фігурант нападу на журналістів Мецгер може стати заступником міністра економіки – "Схеми"

06.04.2022, 20:46

Фігурант нападу на журналістів Мецгер може стати заступником міністра економіки – "Схеми"

Колишній голова правління державного Укрексімбанку Євген Мецгер, обвинувачений у кримінальній справі про перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, може бути призначений заступником глави Мінекономіки.

Таку пропозицію на ім’я прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 5 квітня внесла перша віцепрем’єр-міністерка - міністерка економіки Юлія Свириденко. Лист за підписом Свириденко є у розпорядженні "Схем".

"Міністерство економіки України вносить пропозицію щодо призначення Мецгера Євгена Володимировича на посаду заступника Міністра економіки України", - йдеться у листі за підписом Свириденко, в якому вона також просить про відповідне подання Кабінету Міністрів України.

Журналісти звернулись до Свириденко із запитаннями щодо її ініціативи призначити своїм заступником Мецгера, та очікують на відповідь.

Також Радіо Свобода звернулась із запитом на ім’я прем’єр-міністра Шмигаля з проханням про коментар.

"З листа за підписом Свириденко також випливає, що наразі Мецгер є радником на громадських засадах міністра інфраструктури Олександра Кубракова.

Активісти проєкту "Зупини Лося" фіксували, як Мецгер за кермом автомобіля порушував правила дорожного руху саме біля Міністерства інфраструктури", - додають журналісти.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

У Міжнародний День Волонтера - про проблеми

Мирослав Дністрянський

ПРО ПОХОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ І НАЗВУ КРАЇНИ

Михайло Цимбалюк

Уряд генерування проблем 

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: