• Головна
  • Новини
  • Естонія анулювала дозвіл на проживання керівника російськомовного порталу "Балтія"

07.12.2022, 16:50

Естонія анулювала дозвіл на проживання керівника російськомовного порталу "Балтія"

Поліція безпеки Естонії анулювала посвідку на проживання керівника порталу "Балтія" росіянину Александру Корнілову. Його звинуватили в обслуговуванні інтересів Кремля

Про це повідомила Поліція безпеки Естонії у твіттері.

"Служіння російській політиці розколу матиме наслідки. Разом з Департаментом поліції ми анулювали дозвіл на проживання Александра Корнілова, кремлівського активіста, ланки російської мережі впливу", - йдеться в повідомленні.

 Зазначається, що Корнілову також заборонено в'їзд до Шенгену на 5 років.

"Я навіть не знаю, як це коментувати. Думаю, що рішення пов'язане з моєю професійною журналістською діяльністю", - прокоментував Корнілов виданню ERR.

У матеріалі ERR згадується, що ім'я Корнілова фігурує в щорічнику естонської Поліції безпеки ще за 2014 рік (вийшов у світ у квітні 2015) року. Там він згадується як керівник пропагандистського порталу baltija.eu та організатора діяльності медіапроєкту Baltnews, запущеного в країнах Балтії в жовтні 2014 року зареєстрованою компанією Holding BV, яка, як вважають естонські спецслужби, контролюється особами, пов'язаними з агентством "Россия сегодня".

Виконання завдань оплачується через тіньові фірми, які контролює "Россия сегодня". Від імені звільнених від сплати податків фірм Александра Корнілова, за даними Поліції безпеки, щомісяця виплачується 11 400 євро.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Львівські артилеристи зірвали ворожу атаку на позиції ЗСУ в районі Содедара, знищивши 25 вагнерівців в одній траншеї

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний

Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: