19.02.2022, 15:42
Енергосектор, фінанси та високі технології: ЄС погодив санкції проти Росії
Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен заявила, що санкції Євросоюзу проти Росії у разі вторгнення в Україну торкнуться енергетичний і фінансовий сектори, а також доступ до високих технологій. Санкції узгоджені з США, Великою Британією і Канадою.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на агентство Reuters.
За її словами, у разі вторгнення Росії буде обмежений доступ до фінансових ринків, а для російської економіки будуть введені експортні обмеження.
"Ми вже погодили жорсткі санкції проти Росії, які включатимуть обмеження в енергетичному секторі і за високими технологіями", - сказала вона на Мюнхенській конференції з безпеки.
Як зазначила Урсула фон дер Ляйен, в ЄС є безліч високотехнологічних товарів, які зможуть бути легко замінені Росією.
Вона заявила, що погрози Москви на адресу України можуть змінити всю міжнародну систему, попередивши Москву, що її ідеї з "темного минулого" можуть коштувати Росії процвітання в майбутньому.
"Світ з недовірою спостерігає, як ми стикаємося з найбільшим нарощуванням військ на європейській землі з часів найпохмуріших днів холодної війни, тому що події цих днів можуть змінити весь міжнародний порядок", - заявила Урсула фон дер Ляйен.
Нагадаємо, Велика Британія погодила з партнерами по "Великій сімці" (G7) і Європейському союзу санкції щодо Росії. Вони набудуть чинності у разі вторгнення в Україну.
За темою
- Польща запропонувала виробляти ракети для Patriot для України на своїй території
24.07.2026, 22:59
- Рубіо заявив, що для завершення війни в Україні потрібні «нові ідеї»
23.07.2026, 12:40
- Зеленський провів розмову з Віткоффом і Кушнером про активізацію дипломатії
22.07.2026, 20:28
- МВФ схвалив перший перегляд програми для України та виділив майже $690 млн
21.07.2026, 09:22
- Угорщина заблокувала відкриття двох переговорних кластерів щодо вступу України до ЄС
19.07.2026, 10:47
Політика
ТОП
У Львові дівчина на самокаті врізалася в автомобіль: її забрала швидка
На Львівщині чоловік стріляв у бік Audi: суд призначив 4 роки ув’язнення
У Львові через обрив пантографа зупинився трамвай
Внаслідок ДТП на Львівщині загинув 22-річний мотоцикліст
Біля Львова автомобіль збив 64-річного велосипедиста: чоловіка госпіталізували
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні