07.04.2022, 17:51

Електросамокати Bolt повертаються на вулиці Києва

Незважаючи на складнощі воєнного стану та загрози через російське вторгнення, з 7 квітня у центрі міста відновлюється прокат мікромобільного транспорту за зниженими цінами. Про це пише Вест Ньюз з посиланням на прес-службу компанії.

Компанія Bolt відгукнулася на заклик КМДА до підприємців відновити прокат електросамокатів та велосипедів. Столичний громадський транспорт наразі працює в обмеженому режимі, а самокати — вдала альтернатива для переміщення на короткі відстані. 

Із 7 квітня кияни зможуть використовувати самокати Bolt для поїздок у центрі міста. У разі високого попиту кількість самокатів збільшать, а за кілька днів зону покриття розширять.

«Ми запускаємо послугу прокату електросамокатів у такий скрутний для всіх час, щоб продемонструвати нашу підтримку киянам і надати їм додатковий та зручний спосіб пересування на короткі відстані», — наголосив керівник напряму з розвитку шерінґових сервісів компанії Bolt в Україні Антон Мілка.

На прокат діятимуть знижені ціни: від 5 грн за розблокування та 1,5 грн / хв. Оренда самокатів буде недоступною під час комендантської години.

Мапа роботи електросамокатів станом на 7 квітня 2022 року.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Україна повернула з російського полону 71 бійця та 4 цивільних

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Громади Волині в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: