03.02.2026, 01:21
Екснардеп Мосійчук оприлюднив запис імовірної розмови Арахамії щодо підготовки провокації проти Тимошенко
Колишній народний депутат Ігор Мосійчук заявив про отримання аудіозапису, який може свідчити про підготовку політичної розправи над лідеркою "Батьківщини" Юлією Тимошенко. За його словами, на записі зафіксовано розмову голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії з народним депутатом Ігорем Копитіним. Мосійчук стверджує, що керівництво монобільшості планувало використати Копитіна як "торпеду" для створення штучної провокації, що мала б стати підставою для кримінального переслідування та навіть арешту Тимошенко з боку НАБУ і САП.
Згідно з оприлюдненою інформацією, Давид Арахамія нібито переконував колегу піти на такий крок задля збереження монобільшості, якій Юлія Тимошенко начебто створювала суттєву загрозу. Мосійчук зазначає, що отримав цей запис від іншого депутата з президентської фракції, який входить до близького оточення Ігоря Копитіна, та висловив повну готовність надати правоохоронцям необхідні свідчення.
Наразі Ігор Мосійчук публічно вимагає від Офісу Генерального прокурора та Державного бюро розслідувань негайно відкрити кримінальне провадження за цим фактом. Він наполягає на проведенні невідкладної фоноскопічної експертизи для встановлення автентичності голосів фігурантів та притягнення організаторів імовірної провокації до кримінальної відповідальності.
За темою
- Польща запропонувала виробляти ракети для Patriot для України на своїй території
24.07.2026, 22:59
- Рубіо заявив, що для завершення війни в Україні потрібні «нові ідеї»
23.07.2026, 12:40
- Зеленський провів розмову з Віткоффом і Кушнером про активізацію дипломатії
22.07.2026, 20:28
- МВФ схвалив перший перегляд програми для України та виділив майже $690 млн
21.07.2026, 09:22
- Угорщина заблокувала відкриття двох переговорних кластерів щодо вступу України до ЄС
19.07.2026, 10:47
Політика
ТОП
У Львові дівчина на самокаті врізалася в автомобіль: її забрала швидка
На Львівщині чоловік стріляв у бік Audi: суд призначив 4 роки ув’язнення
У Львові через обрив пантографа зупинився трамвай
Біля Львова автомобіль збив 64-річного велосипедиста: чоловіка госпіталізували
Внаслідок ДТП на Львівщині загинув 22-річний мотоцикліст
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні