• Головна
  • Новини
  • Ексдружина підозрюваного у вбивстві Парубія хоче всиновити дитину

08.09.2025, 14:09

Ексдружина підозрюваного у вбивстві Парубія хоче всиновити дитину

Українська письменниця та журналістка Олена Чернінька, син якої загинув на війні, повідомила про намір всиновити дитину.

Про своє рішення вона написала у соцмережах, де також попросила поради щодо процедури всиновлення. Згодом Чернінька уточнила, що планує взяти в родину десятирічну дитину.

Її син, Михайло-Віктор Сцельніков із позивним «Лемберг», служив розвідником у 93-й бригаді та загинув у боях за Бахмут. Він пішов на фронт добровольцем після початку повномасштабного вторгнення. Своє горе мати описала в книзі «Лемберґ: мамцю, ну не плач».

Водночас батько загиблого воїна та колишній чоловік Чернінької, Михайло Сцельніков, є підозрюваним у вбивстві народного депутата Андрія Парубія. За словами письменниці, він майже не підтримував стосунку із сином і перед відходом хлопця на фронт вони посварилися через протилежні погляди.

У СБУ також повідомили про «російський слід» у вбивстві Парубія, у причетності до якого підозрюють Сцельнікова.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: