Косівський районний суд оштрафував на 1190 гривень Василя Чуднова, який з порушеннями перерахував "Опозиційному блоку" 112 гривень.
У матеріалах справи йдеться, що Василь Чуднов 31 серпня 2018 року зробив внесок партії "Опозиційний блок" у розмірі 112 гривень, передає Курс.
При цьому Чуднов мав податковий боргу в сумі 64,5 грн. А законом не допускається здійснення внесків на підтримку політичних партій фізичними та юридичними особами, які мають непогашений податковий борг.
На судове засідання Василь Чуднов не з’явився, хоча був належним чином повідомленний про час та місце розгляду справи .
Суд визнав Чуднова винним у порушенні порядку надання внеску на підтримку політичної партії та призначив штраф у розмірі 1190 гривень.
112 гривень, які Чуднов перерахував "Опоблоку", за постановою суду конфіскують в дохід держави. Також Чуднов оплатить судовий збір у розмірі 384,2 грн.
Василь Чуднов – голова Івано-Франківської регіональної організації партії "Опозиційний блок". До Революції Гідності очолював на Прикарпатті Партію регіонів. З листопада 2013 по лютий 2014 керував Івано-Франківською ОДА.
За темою
- Справи проти Вілкула та Колєснікова закрили. Прокуратура пояснила, чому
28.02.2020, 14:11
- У Раді пропонують дозволити виступи російською мовою
25.02.2020, 18:58
- Доньці депутата з Опоблоку дали з бюджету понад 200 тисяч гривень допомоги для тата
23.12.2019, 19:27
- Вілкула й Колеснікова суд відпустив на поруки на час розслідування
17.09.2019, 15:51
- Ахметівський уламок Опоблоку викликає на дуель медведчуківський
25.06.2019, 10:33
Обговорення
Івано-Франківськ
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми