• Головна
  • Новини
  • Дворічну Яну Палько, яка зникла на Львівщині, знайшли живою

24.06.2025, 08:19

Дворічну Яну Палько, яка зникла на Львівщині, знайшли живою

Дворічну Яну Палько, яка зникла ввечері 23 червня у селі Жупани Стрийського району Львівщини, знайшли живою. Дитину виявили вранці 24 червня у лісі, за три кілометри від дому.

Про це повідомила поліція Львівської області.

Як стало відомо, близько 18:00 дівчинка босоніж вийшла з дому та не повернулася. На пошуки одразу кинули значні сили: поліцейських, рятувальників, волонтерів, кінологів зі службовими собаками. Для обстеження важкодоступної місцевості залучили дрони, а місцеві мешканці допомагали прочісувати ліси та поля.

Операція тривала усю ніч. І вже близько 7-ї ранку 24 червня дитину знайшли в лісовому масиві. Вона була знесилена й змерзла, але жива. Медики оперативно оглянули дівчинку, її стан задовільний, загрози життю немає. Зараз поруч із нею перебувають рідні.

У поліції подякували всім, хто долучився до пошуків, наголосивши, що завдяки злагодженій роботі всіх служб і небайдужих людей вдалося врятувати життя дитини.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Михайло Цимбалюк

Пенсійний бюджет знову «завис»: чому уряд ігнорує українських пенсіонерів

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: