• Головна
  • Новини
  • Дві пожежні машини передали польські благодійники у Львові харківським рятувальникам

22.09.2022, 20:56

Дві пожежні машини передали польські благодійники у Львові харківським рятувальникам

На площі Ринок пожежні машини продемонстрували свої можливості, а опісля – вирушили до Харкова виконувати бойові завдання і рятувати життя

Про це повідомили у Львівській міській раді.

Пожежні машини закупила Фундація SięPomaga (Познань, Польща). Координатор Фундації та ідейний керівник кампанії допомоги українцям, альпініст та репортер Єжи Юрчинський розповів, що кожного дня упродовж двох місяців він допомагав рятувальникам у Харкові і дуже захоплений їхнім героїзмом. І саме тому така сучасна техніка, яку вдалось закупити, допоможе їм у роботі.

"Ця війна – це наша спільна війна, тому наша фундація постановила допомагати українцям, допомагати захисникам України, допомагати тим, хто рятує життя іншим. Такими є рятівники з Харкова. Ми були у Харкові два місяці разом і бачили, як працюють ці люди, як героїчно вони рятують життя", – сказав Єжи Юрчинський.

Волонтер та керівник ГО "ТСМС "Спільна Справа", що координує діяльність Фундації SięPomaga в Україні від початку війни Віто Надашкевич зауважив, що Фундація спершу допомагала медикаментами, харчами тощо, але пізніше збільшили масштаби допомоги. Тому зараз закуповують дороге медичне обладнання для цивільних і військових лікарень та спеціальну техніку.

"До Львова приїхали дві новенькі пожежні машини, які виготовлені в Польщі за всіма європейськими стандартами. Дякуючи сотням тисяч поляків, які постійно пересилають гроші на допомогу Україні, нашій фундації вдалося закупити ці машини для Харкова. Саме Харків постійно перебуває під бомбардуваннями, пожежники працюють в екстремальних умовах", – сказав Віто Надашкевич.

Вже сьогодні ці пожежні машини вирушать до Харкова.

"Харків потребує сучасних пожежних машин, і завдяки допомозі наших польських друзів, сьогодні ми отримали дві машини. Сьогодні вони поїдуть у Харків і за декілька днів будуть виконувати бойові завдання.

Наш гарнізон дуже великий і роботи зараз, на жаль, у Харківській області дуже багато. Це пов’язано з обстрілами, розбиранням завалів і ліквідаціями пожеж, які виникають внаслідок цих обстрілів. Тому чим більше сучасної техніки ми будемо отримувати, тим краще будуть виконувати свою роботу наші рятівники",- зазначив Костянтин Ковальов, юрисконсульт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області.

Керівники Фонду запевняють, що й надалі допомагатимуть українцям.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

ПРО ПОХОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ І НАЗВУ КРАЇНИ

Михайло Цимбалюк

Уряд генерування проблем 

Василь Чорний

Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: