• Головна
 • Новини
 • Дружини й діти шахтарів вийшли на акцію протесту під «Львіввугілля»

03.08.2021, 13:46

Дружини й діти шахтарів вийшли на акцію протесту під «Львіввугілля»

Майже пів сотні жінок прийшли на акцію протесту під ДП "Львіввугілля" у Сокалі. Усі вони – дружини шахтарів. Більшість протестувальниць узяли з собою дітей, аби керівництво "Львіввугілля" особисто пояснило їм, чому батькам не вистачає грошей, аби зібрати їх до школи.

Про це розповіла "Еспресо.Захід" координаторка акції протесту Тетяна Гнатів.

"Це ненормально, що наші чоловіки ходять на роботу, але при цьому місяцями не отримують зарплату. Це робота чи хобі якесь? Кинули кілька відсотків за квітень, кілька – за травень. Так, аби можна було звести кінці з кінцями, – каже Тетяна. – Але ж діти хочуть їсти, за комунальні послуги платити треба. У нас двоє дітей. Сьогодні на акцію вийшла жінка з трьома дітьми, двоє з яких ще зовсім малі – у візочках. Є сім'я, де семеро дітей. Як їм виживати, якщо тато ходить на роботу, але зарплати не отримує?"

Жінки переконані, що кошти треба вимагати саме в керівників об'єднання, адже саме вони тут господарюють та розпоряджаються коштами від реалізації вугілля. 

За словами Тетяни Гнатів, на переговори до протестувальниць вийшло керівництво ДП "Львіввугілля". Якщо заборгованість і далі погашатимуть по кілька відсотків, жінки продовжуватимуть акції простесту й навіть погрожують не пустити чоловіків на роботу.

Цікаво, що регіональна профспілка працівників вугільної промисловості не підтримала жіночу акцію протесту. Однак, аби їх не звинуватили у бездіяльності, оголосили свою акцію – 4 серпня у Львові.

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: