• Головна
  • Новини
  • Дрогобицькі бізнесмени Дуліб’яники передали армії БРДМ-2

13.05.2022, 18:52

Дрогобицькі бізнесмени Дуліб’яники передали армії БРДМ-2

Дрогобицькі бізнесмени Андрій та Василь Дуліб’яники передали військовим львівської бригади бойову розвідувально-дозорну машину БРДМ-2. Машина радянського виробництва пройшла капітальний ремонт і готова до використання для потреб армії.

БРДМ-2, яку передали військовим від «Благодійного фонду братів Дуліб’яників» найближчим часом поїде на передову, повідомили у Львівській ОВА у п’ятницю, 13 травня.

Співзавник фонду, депутат Львівської облради від «Батьківщини» Андрій Дуліб’яник розповів ZAXID.NET, що військова машина 1980 року випуску була свого часу викуплена з військової частини.

«Ми її офіційно купили за оголошенням понад 10 років тому, вона поставлена на облік, має номерні знаки. Зараз ми повністю зробили капітальний ремонт. Все, що можна було зробити, ми коло неї зробили, і передали хлопцям на захист нашої держави», – розповів Андрій Дуліб’яник.

Підприємець відмовився називати вартість машини, пояснивши, що її оцінку не проводили. Бойову машину передали офіційно через Львівську ОВА в одну з львівських бригад, де її ще обладнають відповідним озброєнням.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Посівна під прикриттям: ЗСУ показали, як охороняють роботу аграріїв

Коментар

Блоги

Наталя Тимчій

Проект Е-квиток у Львові перебуває у стадії «знущання з львів'ян» або Бюрократичний «ЛеоКард»

Мирослав Дністрянський

Упродовж найближчих місяців вторгнення Росії в Україну не буде

Мирослав Дністрянський

Міжпоколінні розходження в Україні ще не є критичними, але відчуженість наростає

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: