• Головна
  • Новини
  • До Росії прибули фахівці з Сирії для розробки небезпечних бочкових бомб – the Guardian

23.05.2022, 08:30

До Росії прибули фахівці з Сирії для розробки небезпечних бочкових бомб – the Guardian

Інженери, які причетні до виготовлення сумнозвісних "бочкових бомб" під час громадянської війни в Сирії, впродовж кількох тижнів перебувають у Росії.

Джерело: неназвані посадовці розвідагенцій європейських країн у розмові з журналістами британського видання the Guardian

Деталі: Розвідки європейських країн зафіксували приїзд понад 50 фахівців до Росії, де вони вже впродовж кількох тижнів співпрацюють з представниками російських збройних сил.

Їхнє прибуття до Росії могло бути причиною, чому країни Заходу попереджали кілька тижнів тому, гадаючи що росіяни покликали їх, аби підготувати хімічну зброю для застосування в Україні.

Експерти пояснюють, що металевий контейнер дощенту заповнюють вибухівкою, інколи з деякими осколковими елементами. Такі бомби просто скидають з гелікоптерів без прицілювання прямо над тими об’єктами, які хочуть уразити.

Повстанці, які боролись з режимом Башара Ассада, не маючи засобів ППО, були безсилі проти військової авіації під час бойових дій у Сирії. Тож ці бочкові бомби зіграли дуже трагічну роль у придушенні опору антиурядових сил у Сирії.

Водночас представники розвідки пояснюють, що Збройні сили України мають сили протиповітряної оборони та засоби відстеження повітряних суден, аби збити російські гелікоптери чи літаки до того, як вони зможуть скинути таку бомбу.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Посівна під прикриттям: ЗСУ показали, як охороняють роботу аграріїв

Коментар

Блоги

Наталя Тимчій

Проект Е-квиток у Львові перебуває у стадії «знущання з львів'ян» або Бюрократичний «ЛеоКард»

Мирослав Дністрянський

Упродовж найближчих місяців вторгнення Росії в Україну не буде

Мирослав Дністрянський

Міжпоколінні розходження в Україні ще не є критичними, але відчуженість наростає

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: