21.06.2022, 10:57

До Ради внесли кандидатуру на посаду омбудсмена

До Верховної Ради внесли кандидатуру нардепа Дмитра Лубінця на посаду уповноваженого парламенту з прав людини

Про це повідомив голова ВР Руслан Стефанчук у facebook

За його словами, він вніс пропозицію щодо кандидатури народного депутата Дмитра Лубінця на посаду уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

"Вірю, що його досвід на посаді голови комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, а також його професійні та людські якості створять усі необхідні передумови для виконання в повному обсязі повноважень, покладених на уповноваженого Верховної Ради України з прав людини", - написав Стефанчук. 

У 2019 році Дмитро Лубінець був обраний до Верховної ради ІХ скликання як безпартійний самовисуванець за 60 округом (Донецька область). Член депутатської групи "За майбутнє".

Лубінець є головою Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та АР Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний

Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: