14.07.2022, 10:43

Більше про експрес-ставки на сайті boardhockey.kiev.ua

Дізнайтеся все про експреси – найбільш поширені ставки в букмекерських конторах.

Експрес-ставки в БК Фаворит – більше на сайті https://boardhockey.kiev.ua/registration-favorit-sport/

Букмекерська контора Фаворит приймає ставки на спорт одразу кількох типів. Напевно, найбільш поширеними є експреси. Експрес - це така ставка в букмекерській, яка передбачає складання кількох ординарів воєдино. Даний тип ставок вигідний тим, що дозволяє отримати відносно крупний прибуток за невеликої суми ставки. Букмекер встановлює максимальну кількість подій в експресі. Зазвичай до експресу входить 10-20 результатів. Втім, досвідчені гравці запевняють, що довгі експреси не мають великої користі і швидше призведуть до провалу, ніж принесуть більший прибуток. Читайте більше про користь експресів за посиланням https://boardhockey.kiev.ua/registration-favorit-sport/, щоб робити ще більш вигідні ставки на спорт.

Які ставки можна поєднувати в експрес?

Найчастіше букмекери не обмежують гравців у виборі подій для експресів. Найчастіше можна об'єднати в одну ставку результати з різних видів спорту. Єдине – не можна додати в експрес два результати однієї й тієї ж події. У деяких випадках, особливо в бонусних програмах, букмекери можуть обмежувати вибір гравців, пропонуючи для створення експресу лише деякі матчі чи турніри.

Порядок розміщення ставок-експресів

Незважаючи на різницю в лімітах та коефіцієнтах, загалом процес оформлення експресу єдиний для всіх букмекерських контор. Щоб укласти з букмекером таке парі, зробіть наступне.

  1. Пройдіть реєстрацію або авторизуйтесь на сайті вибраної букмекерської контори.
  2. Поповніть ігровий рахунок (це можна зробити з банківської картки, електронного гаманця або через онлайн-банкінг);
  3. Виберіть у передматчевій лінії або лайв-розділі потрібні події та додайте результати в купон експрес ставки на спорт.
  4. У купоні потрібно вказати тип ставки експрес (іноді вибирається автоматично після додавання другого результату).
  5. Вкажіть суму ставки на спорт у межах запропонованих лімітів.

Як тільки ставку буде прийнято букмекерською конторою, з балансу спишеться відповідна сума. За розміщеним експресом можна стежити через історію ставок у власному кабінеті.

Коли експрес-ставки вважаються виграшними?

Експрес приносить прибуток лише тоді, коли всі результати, внесені до нього, були спрогнозовані правильно. Програш навіть за однією подією означає програш всього експресу. Іншими словами, результат, що не зіграв, отримує коефіцієнт 0.0 і автоматично звертає в нуль всю ставку. Якщо всі результати були спрогнозовані правильно, то виграш визначається як добуток всіх коефіцієнтів та суми ставки на експрес. Якщо одна з подій експреса розраховується з коефіцієнтом 1.0, воно просто не враховується при розрахунку експреса.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Чернівецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Хотинська тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Волонтери з усієї України обмінювалися досвідом

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: