• Головна
  • Новини
  • Директор будівельної компанії з Івано-Франківська підозрюється у привласненні 13 мільйонів гривень інвесторів

01.10.2024, 19:01

Директор будівельної компанії з Івано-Франківська підозрюється у привласненні 13 мільйонів гривень інвесторів

Чоловік оголошений в розшук

Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила про підозру директору однієї з місцевих будівельних компаній у шахрайстві в особливо великих розмірах та відмиванні незаконно отриманих коштів. Його звинувачують у привласненні 13 мільйонів гривень, які були вкладені громадянами-інвесторами в будівництво житла у місті Івано-Франківськ.

Пише WN, посилаючись на прокуратуру області

За даними слідства, у 2020-2021 роках підозрюваний уклав кілька договорів купівлі-продажу з інвесторами на придбання нерухомості. Однак, попри отримані кошти, будівництво не було завершене, а житло не введене в експлуатацію.

На цей час підозрюваний оголошений в міжнародний розшук. Прокуратура вже звернулася до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування ведуть слідчі Івано-Франківського районного управління поліції.

Варто зазначити, що відповідно до Конституції України, підозрюваний вважається невинуватим, доки його вина не буде доведена у законному порядку та не встановлена обвинувальним вироком суду.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: