• Головна
  • Новини
  • Депутати Закарпатської облради закликали активніше прибирати радянські пам'ятники у громадах

19.05.2022, 20:51

Депутати Закарпатської облради закликали активніше прибирати радянські пам'ятники у громадах

Закарпатська обласна рада звернулася до військової адміністрації та 64-х територіальних громад щодо демонтажу усіх пам’ятників радянської епохи та символіки комуністичного тоталітарного режиму

Про це повідомляє пресслужба Закарпатської обласної ради. 

"У ході пленарного засідання 6-ї сесії Закарпатської обласної ради зважаючи на численні звернення жителів області через воєнну агресію Росії, обласні депутати прийняли рішення звернутися з листом до обласної військової адміністрації та 64-х територіальних громад Закарпаття щодо демонтажу усіх пам’ятників радянської епохи та символіки комуністичного тоталітарного режиму", – йдеться в повідомленні. 

Мова йде про будь-яке зображення державних прапорів, гербів та інших символів СРСР й інших союзних республік та пам’ятні знаки, присвячені подіям, пов’язаним із діяльністю комуністичної партії.

Депутати закликали Закарпатську обласну військову адміністрацію невідкладно забезпечити демонтаж пам’ятників радянської епохи та символіки комуністичного тоталітарного режиму. А також – зобов’язати відповідні департаменти та адміністрації провести роз’яснювальну роботу серед населення про необхідність демонтажу відповідних пам’ятників.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний

Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: