• Головна
  • Новини
  • Дельфіни продовжують гинути через бойові дії – природоохоронці

02.08.2023, 16:49

Дельфіни продовжують гинути через бойові дії – природоохоронці

Вчені продовжують знаходити загиблих дельфінів у водах Чорного моря. Зокрема, у липні тіла бачили на берегах його Північно-Західної частини, в окупованому Криму, Краснодарському краю біля Сочі та Новоросійську.

Мертвих дельфінів продовжують знаходити і на березі моря в Болгарії, повідомляють у Національному природному парку "Тузлівські лимани".

"На берегах нашого нацпарку і поруч домінують афаліни (рід родини дельфінових – ред.). Упродовж липня гинули тварини і на Азовському морі, де створили вбивче військове навантаження", – зазначили природоохоронці.

За їхніми словами, зараз субмарини окупантів знаходяться далеко від українських берегів у порівнянні з торішньою ситуацією. Тому загальна кількість загиблих тварин значно менша, ніж торік. За даними нацпарку, у 2022 році загинуло не менш ніж 50 тис. чорноморських китоподібних.

Моніторинг кількості мертвих дельфінів, який здійснював нацпарк,  за останні кілька тижнів ускладнився. З 13 липня працівникам повністю заборонили вихід на берег моря. 

Природоохоронці активно намагаються відстоювати право продовжувати моніторинг узбережжя і проводити там важливі заходи.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Уряд генерування проблем 

Василь Чорний

Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Хмельницька тергромада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: