• Головна
  • Новини
  • DeepState: до повного оточення українських сил у Мирнограді залишається близько 1,5 км

26.11.2025, 17:06

DeepState: до повного оточення українських сил у Мирнограді залишається близько 1,5 км

OSINT-проєкт DeepState повідомляє про критичне загострення ситуації на Донеччині: за їхніми даними, до замикання кільця навколо українських підрозділів у Мирнограді залишилося приблизно 1,5 км. Відповідні зміни відображені на оновленій мапі бойових дій станом на 26 листопада.

Аналітики фіксують просування російських військ як у самому Мирнограді, так і в Покровську. Крім того, окупаційні сили захопили село Промінь у Донецькій області.

На Запоріжжі ворог також просунувся вперед — підтверджено окупацію села Високе (Червоне) та наступ у бік населених пунктів Затишшя та Марфопіль.

Попри складну ситуацію, Генеральний штаб ЗСУ звітує про значний обсяг відбитих атак. За минулу добу на Покровському напрямку українські військові зупинили 52 штурмові дії агресора в районах населених пунктів Шахове, Затишок, Нове Шахове, Дорожнє, Вільне, Червоний Лиман, Родинське, Мирноград, Звірове, Удачне, Гришине, Молодецьке, Муравка та Філія.

На Гуляйпільському напрямку сили оборони відбили 16 атак у районах Добропілля, Гуляйполя, а також поблизу Веселого, Затишшя, Зеленого Гаю та Високого.

За даними Сил оборони півдня, ситуація залишається напруженою, однак українські військові утримують позиції та щодня завдають ворогу значних втрат.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: