11.07.2021, 14:48

ДТП у Чернівцях: поліцейське авто приземлилось на дах

Вчора, 10 липня, ввечері у Чернівцях на вулиці Південно-Кільцевій сталась аварія, в результаті якої травми отримали двоє працівників Управління поліції охорони. У поліцейських струси головного мозку. Наразі вони перебувають у лікарні.

Про це повідомив відділ комунікації поліції Чернівецької області.

За вказаною адресою на місце події виїхали слідчо-оперативна група Чернівецького районного управління поліції та співробітники інспекції з особового складу ГУНП в Чернівецької області.

Правоохоронці встановили, що того вечора працівники УПО, отримавши повідомлення про спрацювання сигналізації в одному із будинків у Чернівцях, рухалися вулицею Головною із увімкненими проблисковими маячками та спеціальним звуковим сигналом на виклик. На вулиці Південно-Кільцевій 58-річний водій автомобіля «Volkswagen» проігнорував спецсигнали службового автомобіля та не надав йому переваги в русі. У результаті зіткнення двох транспортних засобів службовий автомобіль перекинувся.

Двоє інспекторів Управління поліції охорони отримали тілесні ушкодження. Медики госпіталізували їх до лікарні, де діагностували  у правоохоронців струси головного мозку.

Слідчі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального Кодексу України.

Триває досудового розслідування.

  • ,
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: