• Головна
  • Новини
  • Чотирьох постраждалих внаслідок вибуху нафтопроводу на Прикарпатті транспортували до Німеччини

05.10.2023, 16:21

Чотирьох постраждалих внаслідок вибуху нафтопроводу на Прикарпатті транспортували до Німеччини

На початку цього тижня двох дорослих та двох дітей з важкими опіками доправили з лікарень Івано- Франківська до Центру термічної травми та пластичної хірургії Першого медоб’єднання Львова.

У Львові комбустілоги прооперували 35-річного чоловіка. Пацієнт поступив із опіками дихальних шляхів та тіла. Вогонь вразив 45-50% шкірних покривів, з яких 20% — глибокі рани. Чоловікові провели операцію — змертвілі внаслідок опіку тканини видалили і частково одномоментно закрили власною шкірою пацієнта.

Жінку 39-ти років доправили із 30% опіків тіла вчора. У центрі їй очистили рани, продовжили виконувати перевʼязки та підготували до наступних етапів лікування закордоном.

Найважчий стан — у дітей. В 11-річного хлопчика — близько 80% опіків тіла, з яких 70% — глибокі рани. У 8-річного хлопчика також близько 80% опіків. З них 75% — глибокі. Обоє з опіками дихальних шляхів. Упродовж чотирьох днів за пацієнтами цілодобово спостерігали команди відділення анестезіології та інтенсивної терапії нашої дитячої Лікарні Святого Миколая. З ними працювали комбустіологи, хірурги, фізичні терапевти. Спеціалісти Центру термічної травми та пластичної хірургії стабілізували стан дітей та дорослих і підготували їх для подальшого транспортування до Німеччини.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Україна повернула з російського полону 71 бійця та 4 цивільних

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Громади Волині в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: