• Головна
 • Новини
 • Чому ні Турчинов, ні Порошенко, ні Зеленський не запровадили воєнний стан - версія лідера фракції «Голос»

06.09.2019, 10:30

Чому ні Турчинов, ні Порошенко, ні Зеленський не запровадили воєнний стан - версія лідера фракції «Голос»

Голова парламентської фракції "Голос" Сергій Рахманін вважає, що Президент Володимир Зеленський не запроваджуватиме правовий режим воєнного стану в державі задля законодавчого визначення збройного конфлікту на Донбасі як війни.

Таку думку політик висловив у програмі "Право на владу" на телеканалі "1+1", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Справді, війну треба було називати війною. Але цього не робив Турчинов, цього не робив Порошенко і цього, думаю, не зробить Зеленський з однієї простої причини: для того, щоб назвати війну війною, треба буде вводити правовий режим воєнного стану. Навіть введення воєнного стану не означає оголошення війни. Але якщо називати війну війною, то вводити воєнний стан доведеться. А цього не хотів жоден із президентів, і чинний президент не хоче цього так само", - зазначив Рахманін.

На його думку, запроваджувати воєнний стан в Україні варто було в 2014 році. "Питання про те, щоб назвати війну війною, залишилося більше морально-філософським. Це треба було робити в 2014 році - це моє глибоке переконання так само, як і стосовно того, що в 2014 році треба було вводити режим воєнного стану", - уточнив Рахманін.

Лідер фракції "Голос" також підкреслив, що п'ять років тому українська влада мала "всі формальні підстави для цього були, і не побачити їх було неможливо".

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО ПОХОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ І НАЗВУ КРАЇНИ

  Михайло Цимбалюк

  Уряд генерування проблем 

  Василь Чорний

  Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: