В Україні можуть заборонити чиновникам виїзд з країни на період воєнного стану. Відповідний законопроект на реєстрації в парламенті.
Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на Telegram-канал представниці Верховної ради в Конституційному суді Ольги Совгирі.
Законопроектом пропонується у період воєнного стану обмежити виїзд з України:
- народним депутат;
- членам КМУ, урядовцям;
- головам ОДА, РДА;
- державним службовцям категорії "А";
- керівникам ЦОВВ в т.ч. із спеціальним статусом;
- керівників підприємств, установ та організацій, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави;
- керівникам підприємств, установ та організацій, які провадять діяльність, пов’язану із забезпеченням безпеки та стійкості критичної інфраструктури та ін.
Совгиря написала, що приєднується до цієї ініціативи і на засіданні профільного комітету буде пропонувати доповнити зазначений перелік посадових осіб суддями Конституційного суду Украіни.
"Переконана, що у вирішальні для держави часи судді Конституційного суду повинні забезпечити можливість ухвалення рішень невідкладно", - повідомила вона.
Раніше українські ЗМІ поширили інформацію про те, що Україну масово залишають олігархи з бізнесменів. Зокрема, за добу країну залишили десятки літаків та чартерів.
За темою
- Справедливість є, і за неї варто боротися – Юлія Тимошенко про результати судового засідання
15.04.2026, 16:55
- Кая Каллас заявила в ООН про руйнування світового порядку через війни в Україні та на Близькому Сході
14.04.2026, 09:26
- Бельгія та Норвегія затримують передачу частини винищувачів F-16 Україні
12.04.2026, 21:34
- У Швеції затримали судно з Росії через скидання вугілля в море
12.04.2026, 15:22
- ЄС може позбавити Сербію €1,5 млрд: у Брюсселі занепокоєні курсом Белграда
10.04.2026, 17:40
Обговорення
Політика
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
18 квітня: що треба знати про цей день
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми