• Головна
  • Новини
  • Червоноград та Дрогобич без тепла: місцевим теплоенерго відключили газ за борги

22.10.2021, 17:44

Червоноград та Дрогобич без тепла: місцевим теплоенерго відключили газ за борги

Підприємства теплокомуненерго Львівщини заборгували майже 190 млн грн за розподіл.

Про це заявив комерційний директор АТ "Львівгаз" Олег Вінцюк, передає "Еспресо.Захід".

Ще влітку "Львівгаз" називав найбільшими боржниками "Львівтеплоенерго" та "Залізничтепплоенерго". Однак наразі компанія претензій до них не має. "Ще влітку вони підписали договори реструктуризації і виконують їх, – каже Олег Вінцюк. – Більша частина підприємств комунальної теплоенергетики вирішила питання шляхом заключення договору реструктуризації заборгованості і погашення її у наступних періодах. Поки що у стадії переговорів "Червоноградтеплокомуненерго" та "Дрогобичтеплоенерго". Там питання не вирішене. Є ще така організація як "Енергіятепловоосеріс" у Новояворівську, яка також поки що не робить  жодних кроків щодо реструктуризації заборгованості. Ми ще з літа зверталися до цих підприємств  у частині заключення договорів реструктуризації, або графіку погашення заборгованості. На жаль, вони чекали опалювального сезону".

Відтак "Червоноградтеплокомуненерго" та "Дрогобичтеплоенерго" поки що залишаються без газу.

Ще майже 100 мільйонів гривень за розподіл газу заборгувало населення області. Однак серед населення рівень розрахунків вищий (понад 90%), аніж у підприємств ТКЕ (тут рівень розрахунків трохи більше 60%).

"Звичайно, такі борги ставлять під загрозу виплату заробітної плати колективу АТ "Львівгаз". Це ставить під загрозу виконання і інвестиційної програми. Ми не можемо вчасно проводити заміну лічильників, ремонтувати газопроводи. Вчасні розрахунки за розподіл – це безперебійне, безаварійне постачання газу і насамперед безпека", – каже Олег Вінцюк.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У с. Розвадові Стрийського району вантажівка врізалась в АЗС. Відео

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Країна без розвідників

Мирослав Дністрянський

Про модернізацію українського культурного середовища як геополітичну потребу

Наталя Тимчій

Імітація чи навчання: у Львові обурені введенням дистанційного навчання в початковій школі

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: