• Головна
  • Новини
  • Через негоду на Прикарпатті розмиті дороги, ускладнений проїзд до сіл та підтоплені ділянки

17.06.2023, 22:57

Через негоду на Прикарпатті розмиті дороги, ускладнений проїзд до сіл та підтоплені ділянки

У суботу, 17 червня, через негоду на Прикарпатті розмито дорогу місцевого значення, ускладнений проїзд до кількох сіл Верховинського району. Також підтоплені присадибні ділянки

Про це інформує головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Унаслідок сильних опадів відбулось різке підняття рівня води в гірських річках та місцевих потічках, внаслідок чого було підтоплено проїжджу частину автодороги місцевого значення в селі Зелене та Топільче Верховинського району. На ранок 17 червня вода самостійно зійшла, проте дорожнє покриття захаращено залишками деревини, ґрунтом та камінням. Також пошкоджено проїзд до урочища Шибене в селі Явірник та підмито ділянку дороги місцевого значення, через що ускладнений проїзд до с. Пробійнівка.

Також внаслідок різкого підняття рівня води в гірських потічках пошкоджено транспортне сполучення дорогою місцевого значення до с. Вороненко, Поляницької ТГ, Надвірнянського району зі сторони смт Ворохта.

наслідки негоди на Прикарпатті

наслідки негоди на Прикарпатті

За словами голови Івано-Франківської ОВА Світлани Онищук, найбільше від стихії постраждали дві територіальні громади - Зеленська та Білоберізька. Підтоплені присадибні ділянки, які розташовані поблизу р. Черемош.

Зранку 17 червня було проведено позапланове засідання районної комісії ТЕБ та НС Верховинської РДА. На місці працюють рятувальні служби.

Станом на 17:00 розчищено проїжджу частини автодороги місцевого значення (800 м) та відновлено рух транспорту в с. Зелене та села Топільче Верховинського району.

Наразі техніку скеровано для відновлення пошкодженого переїзду через потічок до урочища Шибене в селі Явірник.

"Через негоду доручила керівництву Верховинської районної військової адміністрації і територіальної громади забезпечити безпеку людей, які проживають у зоні виникнення надзвичайної ситуації. Особливо необхідно звернути уваги та взяти на облік важкохворих, породіль, людей соціально незахищеної категорії населення для можливого, за потреби, транспортування їх до лікувальних закладів", - наголосила Світлана Онищук.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

ПРО ПОХОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ І НАЗВУ КРАЇНИ

Михайло Цимбалюк

Уряд генерування проблем 

Василь Чорний

Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: