• Головна
  • Новини
  • Через "карантин вихідного дня" у Львові кінозали втрачають 80% прибутку

19.11.2020, 20:02

Через "карантин вихідного дня" у Львові кінозали втрачають 80% прибутку

Через карантин "вихідного дня" до квітня наступного року кількість кіноекранів може скоротитися втричі. Про ймовірний сценарій Суспільному розповів арт-директор львівського "Кінопалацу" Станіслав Тарасенко.

Про це пише Суспільне.

Через постанову Кабміну про "карантин вихідного дня", кінотеатри як і інші заклади культури не можуть працювати у суботу та неділю. Таким чином, кінозали втрачають приблизно 80% прибутку на тиждень.

"Якщо немає вихідних, то немає сенсу працювати у будні. Найголовніша проблема — це коронавірус. Через це менше людей ходить у кіно, а дистриб’ютори зняли фільми з прокату і немає гучних блокбастерів. Зараз це фантастично збитковий бізнес" , — каже Станіслав Тарасенко.

Через "карантин вихідного дня" львівські кінозали втрачають 80% прибутку

Всупереч постанові, заступник міського голови Андрій Москаленко каже, що відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради про робочі вихідні у Львові, кінотеатри можуть працювати.

"Міська рада разом із львівськими закладами культури оскаржує постанову Кабміну, оскільки вона має всі ознаки того, що є неконституційною", — каже заступник львівського міського голови Андрій Москаленко.

Андрій Москаленко додав, що юристи допоможуть підприємцям та культурним діячам оскаржити протоколи за порушення карантину вихідного дня.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

Коментар

Блоги

Андрій Вихопень

Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

Олександр Ярема

Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

Мирослав Дністрянський

Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: